Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1933
- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 224 m²
- Inhoud
- 400 m³
- Kamers
- 7
Zuid Schalkwijkerweg 41 B is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 224 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.036.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zuid Schalkwijkerweg 41 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
4.6 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
2.4 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
3 kmDe prijsindicatie voor Zuid Schalkwijkerweg 41 B ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuid-Schalkwijkerweg is €1.036.000. Dat komt neer op circa €8.355 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZuid Schalkwijkerweg 41 B is een woonhuis van 124 m² in de wijk Zuid-Schalkwijkerweg. De buurt telt 97 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 358 inwoners per km².
Zuid Schalkwijkerweg 41 B is een woonhuis in Zuid-Schalkwijkerweg, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Zuid Schalkwijkerweg 41 B heeft 124 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 224 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Zuid-Schalkwijkerweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.036.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zuid Schalkwijkerweg 41 B heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Zuid Schalkwijkerweg 41 B heeft 7 kamers.
De wijk Zuid-Schalkwijkerweg in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.036.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Zuid Schalkwijkerweg 41 B in Zuid-Schalkwijkerweg bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.