Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 548 m²
Noord Schalkwijkerweg 153 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 548 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €686.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noord Schalkwijkerweg 153
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schoolenaer is €686.000. Dat komt neer op circa €4.397 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoord Schalkwijkerweg 153 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Schoolenaer. De buurt telt 160 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.702 inwoners per km².
Noord Schalkwijkerweg 153 is een woonhuis in Schoolenaer, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Noord Schalkwijkerweg 153 heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 548 m². In Schoolenaer ligt de gemiddelde woningwaarde op €686.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noord Schalkwijkerweg 153 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Schoolenaer in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €686.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Noord Schalkwijkerweg 153 in Schoolenaer bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noord Schalkwijkerweg 153: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.6 km.