Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Inhoud
- 176 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Engelandlaan 624 is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Engelandlaan 624
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stedenbuurt-west is €305.000. Dat komt neer op circa €5.545 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEngelandlaan 624 is een appartement van 55 m² in de wijk Stedenbuurt-west. De buurt telt 1.364 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.297 inwoners per km².
Engelandlaan 624 is een appartement in Stedenbuurt-west, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Engelandlaan 624 heeft 55 m² woonoppervlakte en 176 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Stedenbuurt-west ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Engelandlaan 624 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-09-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Engelandlaan 624 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Stedenbuurt-west in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €305.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Engelandlaan 624 in Stedenbuurt-west bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Engelandlaan 624: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.