Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 274 m²
- Perceeloppervlakte
- 589 m²
Oostenrijklaan 60 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 274 m² en een perceel van 589 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oostenrijklaan 60
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.6 kmDe prijsindicatie voor Oostenrijklaan 60 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Landenbuurt is €305.000. Dat komt neer op circa €1.113 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOostenrijklaan 60 is een woonhuis van 274 m² in de wijk Landenbuurt. De buurt telt 1.120 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.628 inwoners per km².
Oostenrijklaan 60 is een woonhuis in Landenbuurt, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Oostenrijklaan 60 heeft 274 m² woonoppervlakte. Het perceel is 589 m². In Landenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oostenrijklaan 60 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De wijk Landenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €305.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Oostenrijklaan 60 in Landenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oostenrijklaan 60: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Landenbuurt: restaurant (0.4 km), cafe (1.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €405.000 tot €455.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Landenbuurt is €305.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.