Eengezinswoning, tussenwoning Frankrijklaan 14 Haarlem

Frankrijklaan 14, 2034 BA Haarlem

90 m² Bouwjaar 1962 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Frankrijklaan 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 151 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
359 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Frankrijklaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frankrijklaan 14

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
203.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
303.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.64 kg/m²

Tuin
Ja (81.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Haarlem

2210 Inwoners
1115 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1120 Woningvoorraad
€305.000 Gem. woningwaarde Landenbuurt
50% Koopwoningen
10.628 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Frankrijklaan 14

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Frankrijklaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Frankrijklaan 14?

De prijsindicatie voor Frankrijklaan 14 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Landenbuurt is €305.000. Dat komt neer op circa €3.389 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frankrijklaan 14 zich tot de wijk Landenbuurt?

Frankrijklaan 14 is een eengezinswoning, tussenwoning van 90 m² in de wijk Landenbuurt. De buurt telt 1.120 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.628 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frankrijklaan 14?

Frankrijklaan 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Landenbuurt, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Frankrijklaan 14 vergeleken met de buurt?

Frankrijklaan 14 heeft 90 m² woonoppervlakte en 359 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Landenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frankrijklaan 14 en wat betekent dat?

Frankrijklaan 14 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-02-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frankrijklaan 14?

Frankrijklaan 14 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 81 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Landenbuurt?

De wijk Landenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €305.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landenbuurt?

Vanuit Frankrijklaan 14 in Landenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.6 km.