Bovenwoning Mariëttahof 73 Haarlem

Mariëttahof 73, 2033 WT Haarlem

80 m² Bouwjaar 1994 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Mariëttahof 73 is een bovenwoning in Haarlem, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
239 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Mariëttahof 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mariëttahof 73

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
79.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.37 kg/m²

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Haarlem

1800 Inwoners
865 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
845 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Architectenbuurt
29% Koopwoningen
10.016 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mariëttahof 73

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Mariëttahof 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Mariëttahof 73?

De prijsindicatie voor Mariëttahof 73 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Architectenbuurt is €376.000. Dat komt neer op circa €4.700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mariëttahof 73 zich tot de wijk Architectenbuurt?

Mariëttahof 73 is een bovenwoning van 80 m² in de wijk Architectenbuurt. De buurt telt 845 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.016 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mariëttahof 73?

Mariëttahof 73 is een bovenwoning in Architectenbuurt, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Mariëttahof 73 vergeleken met de buurt?

Mariëttahof 73 heeft 80 m² woonoppervlakte en 239 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Architectenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mariëttahof 73 en wat betekent dat?

Mariëttahof 73 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-11-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mariëttahof 73?

Mariëttahof 73 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Architectenbuurt?

De wijk Architectenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Architectenbuurt?

Vanuit Mariëttahof 73 in Architectenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1 km.