Tussenwoning Louis Hartzstraat 20 Haarlem

Louis Hartzstraat 20, 2033 VL Haarlem

151 m² Bouwjaar 2018 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Louis Hartzstraat 20 is een tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 154 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
154 m²
Inhoud
545 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2021
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Louis Hartzstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Louis Hartzstraat 20

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.43
CO₂-emissie
1487.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Haarlem

2010 Inwoners
905 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
898 Woningvoorraad
€404.000 Gem. woningwaarde Kunstschildersbuurt
31% Koopwoningen
8.426 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Louis Hartzstraat 20

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Louis Hartzstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Louis Hartzstraat 20?

De prijsindicatie voor Louis Hartzstraat 20 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Kunstschildersbuurt is €404.000. Dat komt neer op circa €2.675 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Louis Hartzstraat 20 zich tot de wijk Kunstschildersbuurt?

Louis Hartzstraat 20 is een tussenwoning van 151 m² in de wijk Kunstschildersbuurt. De buurt telt 898 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.426 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Louis Hartzstraat 20?

Louis Hartzstraat 20 is een tussenwoning in Kunstschildersbuurt, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Louis Hartzstraat 20 vergeleken met de buurt?

Louis Hartzstraat 20 heeft 151 m² woonoppervlakte en 545 m³ inhoud. Het perceel is 154 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kunstschildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Louis Hartzstraat 20 en wat betekent dat?

Louis Hartzstraat 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-10-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1487.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Louis Hartzstraat 20?

Louis Hartzstraat 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kunstschildersbuurt?

De wijk Kunstschildersbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kunstschildersbuurt?