Galerijflat (appartement) Truus Oversteegenstraat 135 Haarlem

Truus Oversteegenstraat 135, 2033 MZ Haarlem

70 m² Bouwjaar 2014 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Truus Oversteegenstraat 135 is een galerijflat (appartement) in Haarlem, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €410.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
224 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Truus Oversteegenstraat 135

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Truus Oversteegenstraat 135

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
105.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
84.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
50.1%
CO₂-emissie
19.86 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Haarlem

810 Inwoners
415 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
380 Woningvoorraad
€410.000 Gem. woningwaarde Verzetsliedenbuurt
15% Koopwoningen
6.406 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Truus Oversteegenstraat 135

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Truus Oversteegenstraat 135

Wat is de geschatte woningwaarde van Truus Oversteegenstraat 135?

De prijsindicatie voor Truus Oversteegenstraat 135 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Verzetsliedenbuurt is €410.000. Dat komt neer op circa €5.857 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Truus Oversteegenstraat 135 zich tot de wijk Verzetsliedenbuurt?

Truus Oversteegenstraat 135 is een galerijflat (appartement) van 70 m² in de wijk Verzetsliedenbuurt. De buurt telt 380 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.406 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Truus Oversteegenstraat 135?

Truus Oversteegenstraat 135 is een galerijflat (appartement) in Verzetsliedenbuurt, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Truus Oversteegenstraat 135 vergeleken met de buurt?

Truus Oversteegenstraat 135 heeft 70 m² woonoppervlakte en 224 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Verzetsliedenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €410.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Truus Oversteegenstraat 135 en wat betekent dat?

Truus Oversteegenstraat 135 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-02-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Truus Oversteegenstraat 135?

Truus Oversteegenstraat 135 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verzetsliedenbuurt?

De wijk Verzetsliedenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €410.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verzetsliedenbuurt?