Streetview Cornelis van Noordestraat 12 Haarlem

Cornelis van Noordestraat 12, 2033 ED Haarlem

133 m² Bouwjaar 1925 6 kamers 5 slaapkamers Label G

Cornelis van Noordestraat 12 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 76 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
76 m²
Inhoud
476 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Cornelis van Noordestraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cornelis van Noordestraat 12

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
207.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
389.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
71.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Haarlem

2170 Inwoners
1160 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1175 Woningvoorraad
€406.000 Gem. woningwaarde Kruistochtbuurt
40% Koopwoningen
11.112 Inwoners per km²

Locatie van Cornelis van Noordestraat 12

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Cornelis van Noordestraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelis van Noordestraat 12?

De gemiddelde woningwaarde in Kruistochtbuurt is €406.000. Dat komt neer op circa €3.053 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelis van Noordestraat 12 zich tot de wijk Kruistochtbuurt?

Cornelis van Noordestraat 12 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Kruistochtbuurt. De buurt telt 1.175 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.112 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelis van Noordestraat 12?

Cornelis van Noordestraat 12 is een woonhuis in Kruistochtbuurt, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Cornelis van Noordestraat 12 vergeleken met de buurt?

Cornelis van Noordestraat 12 heeft 133 m² woonoppervlakte en 476 m³ inhoud. Het perceel is 76 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kruistochtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cornelis van Noordestraat 12 en wat betekent dat?

Cornelis van Noordestraat 12 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-06-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cornelis van Noordestraat 12?

Cornelis van Noordestraat 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kruistochtbuurt?

De wijk Kruistochtbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.