Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
Steve Bikostraat 184 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en een perceel van 140 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €436.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Steve Bikostraat 184
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zuiderpolder-zuid is €436.000. Dat komt neer op circa €3.928 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSteve Bikostraat 184 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Zuiderpolder-zuid. De buurt telt 502 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.020 inwoners per km².
Steve Bikostraat 184 is een woonhuis in Zuiderpolder-zuid, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Steve Bikostraat 184 heeft 111 m² woonoppervlakte. Het perceel is 140 m². In Zuiderpolder-zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €436.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zuiderpolder-zuid in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €436.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Steve Bikostraat 184 in Zuiderpolder-zuid bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Steve Bikostraat 184: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2 km.
Recreatie nabij Zuiderpolder-zuid: restaurant (1.1 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Steve Bikostraat 184 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zuiderpolder-zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1989, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.