Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 1055 m²
- Inhoud
- 432 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Liewegje 17 A is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 1055 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €819.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Liewegje 17 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
2.3 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
1.9 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
4.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zuiderpolder is €819.000. Dat komt neer op circa €6.941 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLiewegje 17 A is een woonhuis van 118 m² in de wijk Buitengebied Zuiderpolder. De buurt telt 51 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 531 inwoners per km².
Liewegje 17 A is een woonhuis in Buitengebied Zuiderpolder, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Liewegje 17 A heeft 118 m² woonoppervlakte en 432 m³ inhoud. Het perceel is 1055 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Buitengebied Zuiderpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €819.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Liewegje 17 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Liewegje 17 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Buitengebied Zuiderpolder in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €819.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Liewegje 17 A in Buitengebied Zuiderpolder bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Liewegje 17 A: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 3.5 km.