Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 780 m²
- Inhoud
- 390 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Liewegje 7 A is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 780 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €819.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Liewegje 7 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
2.3 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
1.9 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
4.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zuiderpolder is €819.000. Dat komt neer op circa €9.202 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLiewegje 7 A is een woonhuis van 89 m² in de wijk Buitengebied Zuiderpolder. De buurt telt 51 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 531 inwoners per km².
Liewegje 7 A is een woonhuis in Buitengebied Zuiderpolder, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Liewegje 7 A heeft 89 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 780 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Buitengebied Zuiderpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €819.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Liewegje 7 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Liewegje 7 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Buitengebied Zuiderpolder in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €819.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Liewegje 7 A in Buitengebied Zuiderpolder bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Liewegje 7 A: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 3.5 km.