Streetview Prins Bernhardlaan 166 Haarlem

Prins Bernhardlaan 166, 2032 ZE Haarlem

47 m² Bouwjaar 1952 Label A

Prins Bernhardlaan 166 is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
47 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Prins Bernhardlaan 166

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Bernhardlaan 166

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
111.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.4%
CO₂-emissie
18.93 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Haarlem

2325 Inwoners
1210 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1195 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Van Zeggelenbuurt
51% Koopwoningen
11.657 Inwoners per km²

Locatie van Prins Bernhardlaan 166

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Prins Bernhardlaan 166

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Bernhardlaan 166?

De gemiddelde woningwaarde in Van Zeggelenbuurt is €411.000. Dat komt neer op circa €8.745 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Bernhardlaan 166 zich tot de wijk Van Zeggelenbuurt?

Prins Bernhardlaan 166 is een appartement van 47 m² in de wijk Van Zeggelenbuurt. De buurt telt 1.195 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.657 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Bernhardlaan 166?

Prins Bernhardlaan 166 is een appartement in Van Zeggelenbuurt, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prins Bernhardlaan 166 vergeleken met de buurt?

Prins Bernhardlaan 166 heeft 47 m² woonoppervlakte. In Van Zeggelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Bernhardlaan 166 en wat betekent dat?

Prins Bernhardlaan 166 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-05-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.93 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Van Zeggelenbuurt?

De wijk Van Zeggelenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Zeggelenbuurt?

Vanuit Prins Bernhardlaan 166 in Van Zeggelenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Van Zeggelenbuurt?