Bovenwoning Van Zeggelenstraat 150 Haarlem

Van Zeggelenstraat 150, 2032 WL Haarlem

93 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Van Zeggelenstraat 150 is een bovenwoning in Haarlem, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
93 m²
Inhoud
369 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2022
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Van Zeggelenstraat 150

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Zeggelenstraat 150

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Haarlem

2325 Inwoners
1210 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1195 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Van Zeggelenbuurt
51% Koopwoningen
11.657 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Zeggelenstraat 150

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Van Zeggelenstraat 150

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Zeggelenstraat 150?

De prijsindicatie voor Van Zeggelenstraat 150 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Zeggelenbuurt is €411.000. Dat komt neer op circa €4.419 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Zeggelenstraat 150 zich tot de wijk Van Zeggelenbuurt?

Van Zeggelenstraat 150 is een bovenwoning van 93 m² in de wijk Van Zeggelenbuurt. De buurt telt 1.195 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.657 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Zeggelenstraat 150?

Van Zeggelenstraat 150 is een bovenwoning in Van Zeggelenbuurt, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Zeggelenstraat 150 vergeleken met de buurt?

Van Zeggelenstraat 150 heeft 93 m² woonoppervlakte en 369 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Van Zeggelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Zeggelenstraat 150 en wat betekent dat?

Van Zeggelenstraat 150 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-03-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Zeggelenstraat 150?

Van Zeggelenstraat 150 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Van Zeggelenbuurt?

De wijk Van Zeggelenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Zeggelenbuurt?