Streetview Potgieterstraat 64 Haarlem

Potgieterstraat 64, 2032 VR Haarlem

164 m² Bouwjaar 1921 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Potgieterstraat 64 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 160 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
442 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Potgieterstraat 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Potgieterstraat 64

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
90.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
142.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

1875 Inwoners
890 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
857 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Potgieterbuurt
52% Koopwoningen
15.380 Inwoners per km²

Locatie van Potgieterstraat 64

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Potgieterstraat 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Potgieterstraat 64?

De gemiddelde woningwaarde in Potgieterbuurt is €443.000. Dat komt neer op circa €2.701 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Potgieterstraat 64 zich tot de wijk Potgieterbuurt?

Potgieterstraat 64 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Potgieterbuurt. De buurt telt 857 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.380 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Potgieterstraat 64?

Potgieterstraat 64 is een woonhuis in Potgieterbuurt, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Potgieterstraat 64 vergeleken met de buurt?

Potgieterstraat 64 heeft 164 m² woonoppervlakte en 442 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Potgieterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Potgieterstraat 64 en wat betekent dat?

Potgieterstraat 64 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-11-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Potgieterstraat 64?

Potgieterstraat 64 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Potgieterbuurt?

De wijk Potgieterbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Potgieterbuurt?

Vanuit Potgieterstraat 64 in Potgieterbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.3 km.