Streetview Busken Huëtstraat 5 Haarlem

Busken Huëtstraat 5, 2032 VJ Haarlem

136 m² Bouwjaar 1911 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Busken Huëtstraat 5 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 119 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
119 m²
Inhoud
498 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Busken Huëtstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Busken Huëtstraat 5

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
133.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

1875 Inwoners
890 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
857 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Potgieterbuurt
52% Koopwoningen
15.380 Inwoners per km²

Locatie van Busken Huëtstraat 5

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Busken Huëtstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Busken Huëtstraat 5?

De gemiddelde woningwaarde in Potgieterbuurt is €443.000. Dat komt neer op circa €3.257 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Busken Huëtstraat 5 zich tot de wijk Potgieterbuurt?

Busken Huëtstraat 5 is een woonhuis van 136 m² in de wijk Potgieterbuurt. De buurt telt 857 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.380 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Busken Huëtstraat 5?

Busken Huëtstraat 5 is een woonhuis in Potgieterbuurt, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Busken Huëtstraat 5 vergeleken met de buurt?

Busken Huëtstraat 5 heeft 136 m² woonoppervlakte en 498 m³ inhoud. Het perceel is 119 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Potgieterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Busken Huëtstraat 5 en wat betekent dat?

Busken Huëtstraat 5 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-12-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Busken Huëtstraat 5?

Busken Huëtstraat 5 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Potgieterbuurt?

De wijk Potgieterbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Potgieterbuurt?

Vanuit Busken Huëtstraat 5 in Potgieterbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.3 km.