Streetview Amsterdamstraat 43 B Haarlem

Amsterdamstraat 43 B, 2032 PN Haarlem

46 m² Bouwjaar 1996 2 kamers Label A

Amsterdamstraat 43 B is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
46 m²
Inhoud
184 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Amsterdamstraat 43 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amsterdamstraat 43 B

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Haarlem

2740 Inwoners
1510 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1455 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Oude Amsterdamsebuurt
40% Koopwoningen
14.148 Inwoners per km²

Locatie van Amsterdamstraat 43 B

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Amsterdamstraat 43 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Amsterdamstraat 43 B?

De prijsindicatie voor Amsterdamstraat 43 B ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Amsterdamsebuurt is €397.000. Dat komt neer op circa €8.630 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amsterdamstraat 43 B zich tot de wijk Oude Amsterdamsebuurt?

Amsterdamstraat 43 B is een appartement van 46 m² in de wijk Oude Amsterdamsebuurt. De buurt telt 1.455 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.148 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amsterdamstraat 43 B?

Amsterdamstraat 43 B is een appartement in Oude Amsterdamsebuurt, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Amsterdamstraat 43 B vergeleken met de buurt?

Amsterdamstraat 43 B heeft 46 m² woonoppervlakte en 184 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oude Amsterdamsebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amsterdamstraat 43 B en wat betekent dat?

Amsterdamstraat 43 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Amsterdamstraat 43 B?

Amsterdamstraat 43 B heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Oude Amsterdamsebuurt?

De wijk Oude Amsterdamsebuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Amsterdamsebuurt?

Vanuit Amsterdamstraat 43 B in Oude Amsterdamsebuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.