Eengezinswoning, eindwoning Da Costastraat 1 A Haarlem

Da Costastraat 1 A, 2032 ME Haarlem

111 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Da Costastraat 1 A is een eengezinswoning, eindwoning in Haarlem, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 91 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
91 m²
Inhoud
392 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€550.000 tot €650.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Da Costastraat 1 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Da Costastraat 1 A

Tuin
Ja (33.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

1875 Inwoners
890 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
857 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Potgieterbuurt
52% Koopwoningen
15.380 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Da Costastraat 1 A

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Da Costastraat 1 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Da Costastraat 1 A?

De prijsindicatie voor Da Costastraat 1 A ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Potgieterbuurt is €443.000. Dat komt neer op circa €3.991 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Da Costastraat 1 A zich tot de wijk Potgieterbuurt?

Da Costastraat 1 A is een eengezinswoning, eindwoning van 111 m² in de wijk Potgieterbuurt. De buurt telt 857 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.380 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Da Costastraat 1 A?

Da Costastraat 1 A is een eengezinswoning, eindwoning in Potgieterbuurt, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Da Costastraat 1 A vergeleken met de buurt?

Da Costastraat 1 A heeft 111 m² woonoppervlakte en 392 m³ inhoud. Het perceel is 91 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Potgieterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Da Costastraat 1 A en wat betekent dat?

Da Costastraat 1 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Da Costastraat 1 A?

Da Costastraat 1 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 33 m².

Hoe is de woningmarkt in Potgieterbuurt?

De wijk Potgieterbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Potgieterbuurt?

Vanuit Da Costastraat 1 A in Potgieterbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.3 km.