Streetview Jan Frederik Helmersstraat 4 Haarlem

Jan Frederik Helmersstraat 4, 2032 LS Haarlem

414 m² Bouwjaar 1975

Jan Frederik Helmersstraat 4 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 414 m² en een perceel van 415 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
414 m²
Perceeloppervlakte
415 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Jan Frederik Helmersstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

1875 Inwoners
890 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
857 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Potgieterbuurt
52% Koopwoningen
15.380 Inwoners per km²

Locatie van Jan Frederik Helmersstraat 4

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Jan Frederik Helmersstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Frederik Helmersstraat 4?

De gemiddelde woningwaarde in Potgieterbuurt is €443.000. Dat komt neer op circa €1.070 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Frederik Helmersstraat 4 zich tot de wijk Potgieterbuurt?

Jan Frederik Helmersstraat 4 is een woonhuis van 414 m² in de wijk Potgieterbuurt. De buurt telt 857 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.380 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Frederik Helmersstraat 4?

Jan Frederik Helmersstraat 4 is een woonhuis in Potgieterbuurt, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jan Frederik Helmersstraat 4 vergeleken met de buurt?

Jan Frederik Helmersstraat 4 heeft 414 m² woonoppervlakte. Het perceel is 415 m². In Potgieterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Potgieterbuurt?

De wijk Potgieterbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Potgieterbuurt?

Vanuit Jan Frederik Helmersstraat 4 in Potgieterbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Potgieterbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jan Frederik Helmersstraat 4: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Potgieterbuurt?

Recreatie nabij Potgieterbuurt: restaurant (0.3 km), cafe (0.6 km).