Portiekflat (appartement) Teding van Berkhoutstraat 27 Haarlem

Teding van Berkhoutstraat 27, 2032 LJ Haarlem

53 m² Bouwjaar 1954 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Teding van Berkhoutstraat 27 is een portiekflat (appartement) in Haarlem, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
171 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Teding van Berkhoutstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Teding van Berkhoutstraat 27

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

1875 Inwoners
890 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
857 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Potgieterbuurt
52% Koopwoningen
15.380 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Teding van Berkhoutstraat 27

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Teding van Berkhoutstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Teding van Berkhoutstraat 27?

De gemiddelde woningwaarde in Potgieterbuurt is €443.000. Dat komt neer op circa €8.358 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Teding van Berkhoutstraat 27 zich tot de wijk Potgieterbuurt?

Teding van Berkhoutstraat 27 is een portiekflat (appartement) van 53 m² in de wijk Potgieterbuurt. De buurt telt 857 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.380 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Teding van Berkhoutstraat 27?

Teding van Berkhoutstraat 27 is een portiekflat (appartement) in Potgieterbuurt, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Teding van Berkhoutstraat 27 vergeleken met de buurt?

Teding van Berkhoutstraat 27 heeft 53 m² woonoppervlakte en 171 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Potgieterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Teding van Berkhoutstraat 27 en wat betekent dat?

Teding van Berkhoutstraat 27 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-06-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Teding van Berkhoutstraat 27?

Teding van Berkhoutstraat 27 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Potgieterbuurt?

De wijk Potgieterbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Potgieterbuurt?