Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1934
- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Inhoud
- 168 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 1
Van Zeggelenplein 20 is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 3 kamers. Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Zeggelenplein 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Van Zeggelenbuurt is €411.000. Dat komt neer op circa €6.738 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Zeggelenplein 20 is een appartement van 61 m² in de wijk Van Zeggelenbuurt. De buurt telt 1.195 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.657 inwoners per km².
Van Zeggelenplein 20 is een appartement in Van Zeggelenbuurt, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Zeggelenplein 20 heeft 61 m² woonoppervlakte en 168 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Van Zeggelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Zeggelenplein 20 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Van Zeggelenplein 20 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Van Zeggelenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Van Zeggelenplein 20 in Van Zeggelenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Zeggelenplein 20: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.