Eengezinswoning, tussenwoning Dr. Schaepmanstraat 167 Haarlem

Dr. Schaepmanstraat 167, 2032 GG Haarlem

115 m² Bouwjaar 2009 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Dr. Schaepmanstraat 167 is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 86 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
86 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€565.000 tot €665.000
Laatst bekende transactie
Periode 2012 tot 2016
Daktype
Samengesteld dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Dr. Schaepmanstraat 167

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dr. Schaepmanstraat 167

Tuin
Ja (25.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Haarlem

1240 Inwoners
690 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
642 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde Cremerbuurt
31% Koopwoningen
13.089 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dr. Schaepmanstraat 167

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Dr. Schaepmanstraat 167

Wat is de geschatte woningwaarde van Dr. Schaepmanstraat 167?

De prijsindicatie voor Dr. Schaepmanstraat 167 ligt rond €565.000 tot €665.000. De gemiddelde woningwaarde in Cremerbuurt is €361.000. Dat komt neer op circa €3.139 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dr. Schaepmanstraat 167 zich tot de wijk Cremerbuurt?

Dr. Schaepmanstraat 167 is een eengezinswoning, tussenwoning van 115 m² in de wijk Cremerbuurt. De buurt telt 642 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.089 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dr. Schaepmanstraat 167?

Dr. Schaepmanstraat 167 is een eengezinswoning, tussenwoning in Cremerbuurt, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dr. Schaepmanstraat 167 vergeleken met de buurt?

Dr. Schaepmanstraat 167 heeft 115 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 86 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Cremerbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dr. Schaepmanstraat 167 en wat betekent dat?

Dr. Schaepmanstraat 167 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-01-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dr. Schaepmanstraat 167?

Dr. Schaepmanstraat 167 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 25 m².

Hoe is de woningmarkt in Cremerbuurt?

De wijk Cremerbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cremerbuurt?

Vanuit Dr. Schaepmanstraat 167 in Cremerbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.9 km.