Streetview Amsterdamsevaart 48 D Haarlem

Amsterdamsevaart 48 D, 2032 EC Haarlem

39 m² Bouwjaar 1904 Label D

Amsterdamsevaart 48 D is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
39 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Amsterdamsevaart 48 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amsterdamsevaart 48 D

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Haarlem

2740 Inwoners
1510 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1455 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Oude Amsterdamsebuurt
40% Koopwoningen
14.148 Inwoners per km²

Locatie van Amsterdamsevaart 48 D

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Amsterdamsevaart 48 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Amsterdamsevaart 48 D?

De gemiddelde woningwaarde in Oude Amsterdamsebuurt is €397.000. Dat komt neer op circa €10.179 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amsterdamsevaart 48 D zich tot de wijk Oude Amsterdamsebuurt?

Amsterdamsevaart 48 D is een appartement van 39 m² in de wijk Oude Amsterdamsebuurt. De buurt telt 1.455 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.148 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amsterdamsevaart 48 D?

Amsterdamsevaart 48 D is een appartement in Oude Amsterdamsebuurt, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Amsterdamsevaart 48 D vergeleken met de buurt?

Amsterdamsevaart 48 D heeft 39 m² woonoppervlakte. In Oude Amsterdamsebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amsterdamsevaart 48 D en wat betekent dat?

Amsterdamsevaart 48 D heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Oude Amsterdamsebuurt?

De wijk Oude Amsterdamsebuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Amsterdamsebuurt?

Vanuit Amsterdamsevaart 48 D in Oude Amsterdamsebuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oude Amsterdamsebuurt?