Streetview Amsterdamsevaart 32 C Haarlem

Amsterdamsevaart 32 C, 2032 EB Haarlem

51 m² Bouwjaar 1972 Label A

Amsterdamsevaart 32 C is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
51 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Amsterdamsevaart 32 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amsterdamsevaart 32 C

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Haarlem

2740 Inwoners
1510 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1455 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Oude Amsterdamsebuurt
40% Koopwoningen
14.148 Inwoners per km²

Locatie van Amsterdamsevaart 32 C

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Amsterdamsevaart 32 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Amsterdamsevaart 32 C?

De gemiddelde woningwaarde in Oude Amsterdamsebuurt is €397.000. Dat komt neer op circa €7.784 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amsterdamsevaart 32 C zich tot de wijk Oude Amsterdamsebuurt?

Amsterdamsevaart 32 C is een appartement van 51 m² in de wijk Oude Amsterdamsebuurt. De buurt telt 1.455 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.148 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amsterdamsevaart 32 C?

Amsterdamsevaart 32 C is een appartement in Oude Amsterdamsebuurt, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Amsterdamsevaart 32 C vergeleken met de buurt?

Amsterdamsevaart 32 C heeft 51 m² woonoppervlakte. In Oude Amsterdamsebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amsterdamsevaart 32 C en wat betekent dat?

Amsterdamsevaart 32 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Oude Amsterdamsebuurt?

De wijk Oude Amsterdamsebuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Amsterdamsebuurt?

Vanuit Amsterdamsevaart 32 C in Oude Amsterdamsebuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oude Amsterdamsebuurt?