Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 140 m²
Adriaan Paulenstraat 11 is een appartement in Haarlem, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €627.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Adriaan Paulenstraat 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
2 kmDe prijsindicatie voor Adriaan Paulenstraat 11 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Sportliedenbuurt is €627.000. Dat komt neer op circa €4.479 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdriaan Paulenstraat 11 is een appartement van 140 m² in de wijk Sportliedenbuurt. De buurt telt 709 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.715 inwoners per km².
Adriaan Paulenstraat 11 is een appartement in Sportliedenbuurt, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Adriaan Paulenstraat 11 heeft 140 m² woonoppervlakte. In Sportliedenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €627.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Sportliedenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €627.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Adriaan Paulenstraat 11 in Sportliedenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Adriaan Paulenstraat 11: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Sportliedenbuurt: restaurant (0.5 km), cafe (0.8 km).
De prijsindicatie ligt rond €375.000 tot €425.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Sportliedenbuurt is €627.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.