Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 124 m²
- Inhoud
- 455 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Piet Kraakstraat 2 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 124 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €627.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Piet Kraakstraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
2 kmDe prijsindicatie voor Piet Kraakstraat 2 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Sportliedenbuurt is €627.000. Dat komt neer op circa €4.714 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPiet Kraakstraat 2 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Sportliedenbuurt. De buurt telt 709 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.715 inwoners per km².
Piet Kraakstraat 2 is een woonhuis in Sportliedenbuurt, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Piet Kraakstraat 2 heeft 133 m² woonoppervlakte en 455 m³ inhoud. Het perceel is 124 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Sportliedenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €627.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Piet Kraakstraat 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-10-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Piet Kraakstraat 2 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Sportliedenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €627.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Piet Kraakstraat 2 in Sportliedenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Piet Kraakstraat 2: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.8 km.