Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 3510 m²
Energieplein 55 is een woning in Haarlem, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 3510 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Energieplein 55
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Waarderpolder is €352.000. Dat komt neer op circa €100 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEnergieplein 55 is een woning van 3510 m² in de wijk Waarderpolder. De buurt telt 74 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 108 inwoners per km².
Energieplein 55 is een woning in Waarderpolder, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Energieplein 55 heeft 3510 m² woonoppervlakte. In Waarderpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Waarderpolder in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Energieplein 55 in Waarderpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Energieplein 55: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.7 km.
Recreatie nabij Waarderpolder: restaurant (0.5 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Energieplein 55 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Waarderpolder. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1900, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.