Streetview Waarderhaven 59 Haarlem

Waarderhaven 59, 2031 BM Haarlem

47 m² Bouwjaar 1907 4 kamers 3 slaapkamers

Waarderhaven 59 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 4 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1907
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
101 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Waarderhaven 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Haarlem

295 Inwoners
125 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
74 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde Waarderpolder
42% Koopwoningen
108 Inwoners per km²

Locatie van Waarderhaven 59

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Waarderhaven 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Waarderhaven 59?

De prijsindicatie voor Waarderhaven 59 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Waarderpolder is €352.000. Dat komt neer op circa €7.489 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waarderhaven 59 zich tot de wijk Waarderpolder?

Waarderhaven 59 is een woonhuis van 47 m² in de wijk Waarderpolder. De buurt telt 74 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 108 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waarderhaven 59?

Waarderhaven 59 is een woonhuis in Waarderpolder, gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waarderhaven 59 vergeleken met de buurt?

Waarderhaven 59 heeft 47 m² woonoppervlakte en 101 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 12 m² per kamer. In Waarderpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Waarderhaven 59?

Waarderhaven 59 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Waarderpolder?

De wijk Waarderpolder in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waarderpolder?

Vanuit Waarderhaven 59 in Waarderpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Waarderpolder?

Zorg en onderwijs in de buurt van Waarderhaven 59: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.7 km.