Streetview Hulswitweg 17 Haarlem

Hulswitweg 17, 2031 BG Haarlem

190 m² Bouwjaar 1991 6 kamers 3 slaapkamers Label A

Hulswitweg 17 is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
190 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hulswitweg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hulswitweg 17

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Haarlem

295 Inwoners
125 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
74 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde Waarderpolder
42% Koopwoningen
108 Inwoners per km²

Locatie van Hulswitweg 17

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Hulswitweg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Hulswitweg 17?

De gemiddelde woningwaarde in Waarderpolder is €352.000. Dat komt neer op circa €1.853 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hulswitweg 17 zich tot de wijk Waarderpolder?

Hulswitweg 17 is een appartement van 190 m² in de wijk Waarderpolder. De buurt telt 74 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 108 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hulswitweg 17?

Hulswitweg 17 is een appartement in Waarderpolder, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hulswitweg 17 vergeleken met de buurt?

Hulswitweg 17 heeft 190 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Waarderpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hulswitweg 17 en wat betekent dat?

Hulswitweg 17 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Hulswitweg 17?

Hulswitweg 17 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Waarderpolder?

De wijk Waarderpolder in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waarderpolder?

Vanuit Hulswitweg 17 in Waarderpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Waarderpolder?