Streetview Constantijn Huygensstraat 56 Haarlem

Constantijn Huygensstraat 56, 2026 XX Haarlem

104 m² Bouwjaar 1936 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Constantijn Huygensstraat 56 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 126 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €514.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
126 m²
Inhoud
347 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Constantijn Huygensstraat 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Constantijn Huygensstraat 56

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Haarlem

1540 Inwoners
585 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
590 Woningvoorraad
€514.000 Gem. woningwaarde Muiderkring
78% Koopwoningen
12.773 Inwoners per km²

Locatie van Constantijn Huygensstraat 56

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Constantijn Huygensstraat 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Constantijn Huygensstraat 56?

De prijsindicatie voor Constantijn Huygensstraat 56 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Muiderkring is €514.000. Dat komt neer op circa €4.942 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Constantijn Huygensstraat 56 zich tot de wijk Muiderkring?

Constantijn Huygensstraat 56 is een woonhuis van 104 m² in de wijk Muiderkring. De buurt telt 590 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.773 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Constantijn Huygensstraat 56?

Constantijn Huygensstraat 56 is een woonhuis in Muiderkring, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Constantijn Huygensstraat 56 vergeleken met de buurt?

Constantijn Huygensstraat 56 heeft 104 m² woonoppervlakte en 347 m³ inhoud. Het perceel is 126 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Muiderkring ligt de gemiddelde woningwaarde op €514.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Constantijn Huygensstraat 56 en wat betekent dat?

Constantijn Huygensstraat 56 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-08-31. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Constantijn Huygensstraat 56?

Constantijn Huygensstraat 56 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Muiderkring?

De wijk Muiderkring in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €514.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.