Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 123 m²
- Inhoud
- 411 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Roemer Visscherstraat 9 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 123 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Roemer Visscherstraat 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
5.1 kmDe prijsindicatie voor Roemer Visscherstraat 9 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Roemer Visscherbuurt is €471.000. Dat komt neer op circa €3.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRoemer Visscherstraat 9 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Roemer Visscherbuurt. De buurt telt 1.057 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.969 inwoners per km².
Roemer Visscherstraat 9 is een woonhuis in Roemer Visscherbuurt, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Roemer Visscherstraat 9 heeft 134 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Het perceel is 123 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Roemer Visscherbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Roemer Visscherstraat 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-04-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Roemer Visscherstraat 9 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Roemer Visscherbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Roemer Visscherstraat 9 in Roemer Visscherbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.