Streetview Tesselschadeplein 4 I Haarlem

Tesselschadeplein 4 I, 2026 SV Haarlem

63 m² Bouwjaar 1955 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Tesselschadeplein 4 I is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €514.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
207 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Tesselschadeplein 4 I

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tesselschadeplein 4 I

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Haarlem

1540 Inwoners
585 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
590 Woningvoorraad
€514.000 Gem. woningwaarde Muiderkring
78% Koopwoningen
12.773 Inwoners per km²

Locatie van Tesselschadeplein 4 I

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Tesselschadeplein 4 I

Wat is de geschatte woningwaarde van Tesselschadeplein 4 I?

De prijsindicatie voor Tesselschadeplein 4 I ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Muiderkring is €514.000. Dat komt neer op circa €8.159 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tesselschadeplein 4 I zich tot de wijk Muiderkring?

Tesselschadeplein 4 I is een appartement van 63 m² in de wijk Muiderkring. De buurt telt 590 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.773 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tesselschadeplein 4 I?

Tesselschadeplein 4 I is een appartement in Muiderkring, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tesselschadeplein 4 I vergeleken met de buurt?

Tesselschadeplein 4 I heeft 63 m² woonoppervlakte en 207 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Muiderkring ligt de gemiddelde woningwaarde op €514.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tesselschadeplein 4 I en wat betekent dat?

Tesselschadeplein 4 I heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Tesselschadeplein 4 I?

Tesselschadeplein 4 I heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Muiderkring?

De wijk Muiderkring in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €514.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Muiderkring?

Vanuit Tesselschadeplein 4 I in Muiderkring bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.