Eengezinswoning, tussenwoning Rijksstraatweg 546 Haarlem

Rijksstraatweg 546, 2026 RB Haarlem

140 m² Bouwjaar 1937 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Rijksstraatweg 546 is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 155 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €514.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
497 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€740.000 tot €840.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 546

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 546

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
134.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
211.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.25 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (41.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Haarlem

1540 Inwoners
585 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
590 Woningvoorraad
€514.000 Gem. woningwaarde Muiderkring
78% Koopwoningen
12.773 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijksstraatweg 546

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 546

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 546?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 546 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Muiderkring is €514.000. Dat komt neer op circa €3.671 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 546 zich tot de wijk Muiderkring?

Rijksstraatweg 546 is een eengezinswoning, tussenwoning van 140 m² in de wijk Muiderkring. De buurt telt 590 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.773 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 546?

Rijksstraatweg 546 is een eengezinswoning, tussenwoning in Muiderkring, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksstraatweg 546 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 546 heeft 140 m² woonoppervlakte en 497 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Muiderkring ligt de gemiddelde woningwaarde op €514.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 546 en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 546 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 546?

Rijksstraatweg 546 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 41 m².

Hoe is de woningmarkt in Muiderkring?

De wijk Muiderkring in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €514.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Muiderkring?

Vanuit Rijksstraatweg 546 in Muiderkring bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.