Streetview P.C. Hooftstraat 30 I Haarlem

P.C. Hooftstraat 30 I, 2025 SC Haarlem

62 m² Bouwjaar 1956 Label D

P.C. Hooftstraat 30 I is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
62 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor P.C. Hooftstraat 30 I

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel P.C. Hooftstraat 30 I

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Haarlem

2395 Inwoners
1050 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1035 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Nachtegaalbuurt
76% Koopwoningen
15.476 Inwoners per km²

Locatie van P.C. Hooftstraat 30 I

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over P.C. Hooftstraat 30 I

Wat is de geschatte woningwaarde van P.C. Hooftstraat 30 I?

De prijsindicatie voor P.C. Hooftstraat 30 I ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Nachtegaalbuurt is €426.000. Dat komt neer op circa €6.871 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt P.C. Hooftstraat 30 I zich tot de wijk Nachtegaalbuurt?

P.C. Hooftstraat 30 I is een appartement van 62 m² in de wijk Nachtegaalbuurt. De buurt telt 1.035 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.476 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op P.C. Hooftstraat 30 I?

P.C. Hooftstraat 30 I is een appartement in Nachtegaalbuurt, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is P.C. Hooftstraat 30 I vergeleken met de buurt?

P.C. Hooftstraat 30 I heeft 62 m² woonoppervlakte. In Nachtegaalbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van P.C. Hooftstraat 30 I en wat betekent dat?

P.C. Hooftstraat 30 I heeft energielabel D. Geldig tot 2026-12-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nachtegaalbuurt?

De wijk Nachtegaalbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nachtegaalbuurt?

Vanuit P.C. Hooftstraat 30 I in Nachtegaalbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nachtegaalbuurt?