Streetview Hunzestraat 12 Haarlem

Hunzestraat 12, 2025 RA Haarlem

96 m² Bouwjaar 1936 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Hunzestraat 12 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 79 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
79 m²
Inhoud
337 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hunzestraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hunzestraat 12

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Haarlem

1455 Inwoners
665 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
662 Woningvoorraad
€453.000 Gem. woningwaarde Rivierenbuurt
70% Koopwoningen
9.765 Inwoners per km²

Locatie van Hunzestraat 12

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Hunzestraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Hunzestraat 12?

De gemiddelde woningwaarde in Rivierenbuurt is €453.000. Dat komt neer op circa €4.719 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hunzestraat 12 zich tot de wijk Rivierenbuurt?

Hunzestraat 12 is een woonhuis van 96 m² in de wijk Rivierenbuurt. De buurt telt 662 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.765 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hunzestraat 12?

Hunzestraat 12 is een woonhuis in Rivierenbuurt, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hunzestraat 12 vergeleken met de buurt?

Hunzestraat 12 heeft 96 m² woonoppervlakte en 337 m³ inhoud. Het perceel is 79 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Rivierenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hunzestraat 12 en wat betekent dat?

Hunzestraat 12 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-06-24. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hunzestraat 12?

Hunzestraat 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rivierenbuurt?

De wijk Rivierenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenbuurt?

Vanuit Hunzestraat 12 in Rivierenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 0.8 km.