Eengezinswoning, tussenwoning Merwedestraat 20 Haarlem

Merwedestraat 20, 2025 PB Haarlem

102 m² Bouwjaar 1930 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Merwedestraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 76 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
76 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €575.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Merwedestraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Merwedestraat 20

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
157.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
230.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.3 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (34.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Haarlem

1455 Inwoners
665 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
662 Woningvoorraad
€453.000 Gem. woningwaarde Rivierenbuurt
70% Koopwoningen
9.765 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Merwedestraat 20

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Merwedestraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Merwedestraat 20?

De prijsindicatie voor Merwedestraat 20 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Rivierenbuurt is €453.000. Dat komt neer op circa €4.441 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Merwedestraat 20 zich tot de wijk Rivierenbuurt?

Merwedestraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning van 102 m² in de wijk Rivierenbuurt. De buurt telt 662 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.765 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Merwedestraat 20?

Merwedestraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rivierenbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Merwedestraat 20 vergeleken met de buurt?

Merwedestraat 20 heeft 102 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 76 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Rivierenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Merwedestraat 20 en wat betekent dat?

Merwedestraat 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Merwedestraat 20?

Merwedestraat 20 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 34 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rivierenbuurt?

De wijk Rivierenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenbuurt?