Woningdetails
- Type
- Tussenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- 49 m²
- Inhoud
- 217 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €350.000 tot €400.000
Merwedestraat 37 is een tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m², een perceel van 49 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Merwedestraat 37
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
4.4 kmDirect online een bezichtiging inplannen? Ga naar onze website! KNUS WONEN IN DE GEWILDE RIVIERENBUURT Ben jij op zoek naar een fijn huis op een top…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Merwedestraat 37 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Rivierenbuurt is €453.000. Dat komt neer op circa €7.190 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMerwedestraat 37 is een tussenwoning van 63 m² in de wijk Rivierenbuurt. De buurt telt 662 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.765 inwoners per km².
Merwedestraat 37 is een tussenwoning in Rivierenbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Merwedestraat 37 heeft 63 m² woonoppervlakte en 217 m³ inhoud. Het perceel is 49 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Rivierenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Merwedestraat 37 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.65 kg/jaar.
Merwedestraat 37 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 12 m².
De wijk Rivierenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Merwedestraat 37 in Rivierenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 0.8 km.