Streetview Nico van Suchtelenstraat 2 Haarlem

Nico van Suchtelenstraat 2, 2025 MK Haarlem

64 m² Bouwjaar 1957 Label A

Nico van Suchtelenstraat 2 is een woning in Haarlem, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
64 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Nico van Suchtelenstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nico van Suchtelenstraat 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Haarlem

1175 Inwoners
730 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
737 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Van Schendelbuurt
23% Koopwoningen
8.322 Inwoners per km²

Locatie van Nico van Suchtelenstraat 2

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Nico van Suchtelenstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Nico van Suchtelenstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Van Schendelbuurt is €252.000. Dat komt neer op circa €3.938 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nico van Suchtelenstraat 2 zich tot de wijk Van Schendelbuurt?

Nico van Suchtelenstraat 2 is een woning van 64 m² in de wijk Van Schendelbuurt. De buurt telt 737 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.322 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nico van Suchtelenstraat 2?

Nico van Suchtelenstraat 2 is een woning in Van Schendelbuurt, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nico van Suchtelenstraat 2 vergeleken met de buurt?

Nico van Suchtelenstraat 2 heeft 64 m² woonoppervlakte. In Van Schendelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nico van Suchtelenstraat 2 en wat betekent dat?

Nico van Suchtelenstraat 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-03-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.68 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Van Schendelbuurt?

De wijk Van Schendelbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Schendelbuurt?

Vanuit Nico van Suchtelenstraat 2 in Van Schendelbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 0.4 km.