Streetview Rijksstraatweg 312 A Haarlem

Rijksstraatweg 312 A, 2025 DP Haarlem

52 m² Bouwjaar 1984 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Rijksstraatweg 312 A is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
168 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 312 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 312 A

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
84.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.53 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Haarlem

1170 Inwoners
500 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
499 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Meeuwenbuurt
64% Koopwoningen
12.535 Inwoners per km²

Locatie van Rijksstraatweg 312 A

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 312 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 312 A?

De gemiddelde woningwaarde in Meeuwenbuurt is €474.000. Dat komt neer op circa €9.115 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 312 A zich tot de wijk Meeuwenbuurt?

Rijksstraatweg 312 A is een appartement van 52 m² in de wijk Meeuwenbuurt. De buurt telt 499 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.535 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 312 A?

Rijksstraatweg 312 A is een appartement in Meeuwenbuurt, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rijksstraatweg 312 A vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 312 A heeft 52 m² woonoppervlakte en 168 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Meeuwenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 312 A en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 312 A heeft energielabel B. Geldig tot 2033-03-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 312 A?

Rijksstraatweg 312 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Meeuwenbuurt?

De wijk Meeuwenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meeuwenbuurt?

Vanuit Rijksstraatweg 312 A in Meeuwenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.