Bovenwoning Rijksstraatweg 439 A Haarlem

Rijksstraatweg 439 A, 2025 DC Haarlem

89 m² Bouwjaar 1920 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Rijksstraatweg 439 A is een bovenwoning in Haarlem, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
264 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 439 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 439 A

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Haarlem

1455 Inwoners
665 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
662 Woningvoorraad
€453.000 Gem. woningwaarde Rivierenbuurt
70% Koopwoningen
9.765 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijksstraatweg 439 A

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 439 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 439 A?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 439 A ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Rivierenbuurt is €453.000. Dat komt neer op circa €5.090 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 439 A zich tot de wijk Rivierenbuurt?

Rijksstraatweg 439 A is een bovenwoning van 89 m² in de wijk Rivierenbuurt. De buurt telt 662 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.765 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 439 A?

Rijksstraatweg 439 A is een bovenwoning in Rivierenbuurt, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksstraatweg 439 A vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 439 A heeft 89 m² woonoppervlakte en 264 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Rivierenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 439 A en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 439 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 439 A?

Rijksstraatweg 439 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rivierenbuurt?

De wijk Rivierenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenbuurt?

Vanuit Rijksstraatweg 439 A in Rivierenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 0.8 km.