Portiekflat Rijksstraatweg 407 A Haarlem

Rijksstraatweg 407 A, 2025 DB Haarlem

60 m² Bouwjaar 1985 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Rijksstraatweg 407 A is een portiekflat in Haarlem, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
186 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 407 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 407 A

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Haarlem

1455 Inwoners
665 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
662 Woningvoorraad
€453.000 Gem. woningwaarde Rivierenbuurt
70% Koopwoningen
9.765 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijksstraatweg 407 A

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 407 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 407 A?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 407 A ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Rivierenbuurt is €453.000. Dat komt neer op circa €7.550 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 407 A zich tot de wijk Rivierenbuurt?

Rijksstraatweg 407 A is een portiekflat van 60 m² in de wijk Rivierenbuurt. De buurt telt 662 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.765 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 407 A?

Rijksstraatweg 407 A is een portiekflat in Rivierenbuurt, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rijksstraatweg 407 A vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 407 A heeft 60 m² woonoppervlakte en 186 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Rivierenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 407 A en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 407 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 407 A?

Rijksstraatweg 407 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rivierenbuurt?

De wijk Rivierenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenbuurt?

Vanuit Rijksstraatweg 407 A in Rivierenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 0.8 km.