Tussenwoning Batavierenplantsoen 24 Haarlem

Batavierenplantsoen 24, 2025 CK Haarlem

119 m² Bouwjaar 1954 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Batavierenplantsoen 24 is een tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 118 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
118 m²
Inhoud
444 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€570.000 tot €670.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Batavierenplantsoen 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Batavierenplantsoen 24

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
209.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
289.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.29 kg/m²

Tuin
Ja (30.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Haarlem

1455 Inwoners
575 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
575 Woningvoorraad
€536.000 Gem. woningwaarde Dietsveld
93% Koopwoningen
11.758 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Batavierenplantsoen 24

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Batavierenplantsoen 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Batavierenplantsoen 24?

De prijsindicatie voor Batavierenplantsoen 24 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Dietsveld is €536.000. Dat komt neer op circa €4.504 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Batavierenplantsoen 24 zich tot de wijk Dietsveld?

Batavierenplantsoen 24 is een tussenwoning van 119 m² in de wijk Dietsveld. De buurt telt 575 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.758 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Batavierenplantsoen 24?

Batavierenplantsoen 24 is een tussenwoning in Dietsveld, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Batavierenplantsoen 24 vergeleken met de buurt?

Batavierenplantsoen 24 heeft 119 m² woonoppervlakte en 444 m³ inhoud. Het perceel is 118 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Dietsveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Batavierenplantsoen 24 en wat betekent dat?

Batavierenplantsoen 24 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-10-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Batavierenplantsoen 24?

Batavierenplantsoen 24 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in Dietsveld?

De wijk Dietsveld in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dietsveld?

Vanuit Batavierenplantsoen 24 in Dietsveld bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.