Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 124 m²
Caninefatenstraat 50 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m² en een perceel van 124 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Caninefatenstraat 50
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
4.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dietsveld is €536.000. Dat komt neer op circa €4.581 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCaninefatenstraat 50 is een woonhuis van 117 m² in de wijk Dietsveld. De buurt telt 575 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.758 inwoners per km².
Caninefatenstraat 50 is een woonhuis in Dietsveld, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Caninefatenstraat 50 heeft 117 m² woonoppervlakte. Het perceel is 124 m². In Dietsveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Caninefatenstraat 50 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.69 kg/jaar.
De wijk Dietsveld in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Caninefatenstraat 50 in Dietsveld bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Caninefatenstraat 50: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.