Eengezinswoning, tussenwoning Jan Gijzenkade 79 Haarlem

Jan Gijzenkade 79, 2025 BC Haarlem

126 m² Bouwjaar 1936 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Jan Gijzenkade 79 is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 132 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
456 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Jan Gijzenkade 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Gijzenkade 79

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
114.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.19 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Haarlem

1455 Inwoners
575 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
575 Woningvoorraad
€536.000 Gem. woningwaarde Dietsveld
93% Koopwoningen
11.758 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Gijzenkade 79

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Jan Gijzenkade 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Gijzenkade 79?

De prijsindicatie voor Jan Gijzenkade 79 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Dietsveld is €536.000. Dat komt neer op circa €4.254 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Gijzenkade 79 zich tot de wijk Dietsveld?

Jan Gijzenkade 79 is een eengezinswoning, tussenwoning van 126 m² in de wijk Dietsveld. De buurt telt 575 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.758 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Gijzenkade 79?

Jan Gijzenkade 79 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dietsveld, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan Gijzenkade 79 vergeleken met de buurt?

Jan Gijzenkade 79 heeft 126 m² woonoppervlakte en 456 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Dietsveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Gijzenkade 79 en wat betekent dat?

Jan Gijzenkade 79 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Gijzenkade 79?

Jan Gijzenkade 79 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Dietsveld?

De wijk Dietsveld in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dietsveld?

Vanuit Jan Gijzenkade 79 in Dietsveld bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.