Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1938
- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
Zaanenlaan 112 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en een perceel van 145 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €581.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zaanenlaan 112
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sterrenbuurt is €581.000. Dat komt neer op circa €4.180 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZaanenlaan 112 is een woonhuis van 139 m² in de wijk Sterrenbuurt. De buurt telt 605 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.101 inwoners per km².
Zaanenlaan 112 is een woonhuis in Sterrenbuurt, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Zaanenlaan 112 heeft 139 m² woonoppervlakte. Het perceel is 145 m². In Sterrenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €581.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zaanenlaan 112 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.03 kg/jaar.
De wijk Sterrenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €581.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Zaanenlaan 112 in Sterrenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zaanenlaan 112: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.