Streetview Orionweg 108 Haarlem

Orionweg 108, 2024 TG Haarlem

155 m² Bouwjaar 1933 6 kamers Label E

Orionweg 108 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 152 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €654.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Inhoud
555 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Orionweg 108

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Orionweg 108

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Haarlem

1795 Inwoners
670 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
669 Woningvoorraad
€654.000 Gem. woningwaarde Planetenbuurt
92% Koopwoningen
13.773 Inwoners per km²

Locatie van Orionweg 108

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Orionweg 108

Wat is de geschatte woningwaarde van Orionweg 108?

De gemiddelde woningwaarde in Planetenbuurt is €654.000. Dat komt neer op circa €4.219 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Orionweg 108 zich tot de wijk Planetenbuurt?

Orionweg 108 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Planetenbuurt. De buurt telt 669 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.773 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Orionweg 108?

Orionweg 108 is een woonhuis in Planetenbuurt, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Orionweg 108 vergeleken met de buurt?

Orionweg 108 heeft 155 m² woonoppervlakte en 555 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Planetenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €654.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Orionweg 108 en wat betekent dat?

Orionweg 108 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-31. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Orionweg 108?

Orionweg 108 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Planetenbuurt?

De wijk Planetenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €654.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Planetenbuurt?

Vanuit Orionweg 108 in Planetenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.