Hoekwoning Herman Gorterstraat 2 Haarlem

Herman Gorterstraat 2, 2024 JH Haarlem

129 m² Bouwjaar 1960 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Herman Gorterstraat 2 is een hoekwoning in Haarlem, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 265 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €355.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
265 m²
Inhoud
560 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Herman Gorterstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herman Gorterstraat 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
194.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.4%
CO₂-emissie
34.85 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Haarlem

2265 Inwoners
1245 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1263 Woningvoorraad
€355.000 Gem. woningwaarde Sinnevelt
67% Koopwoningen
7.793 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herman Gorterstraat 2

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Herman Gorterstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Herman Gorterstraat 2?

De prijsindicatie voor Herman Gorterstraat 2 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Sinnevelt is €355.000. Dat komt neer op circa €2.752 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herman Gorterstraat 2 zich tot de wijk Sinnevelt?

Herman Gorterstraat 2 is een hoekwoning van 129 m² in de wijk Sinnevelt. De buurt telt 1.263 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.793 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herman Gorterstraat 2?

Herman Gorterstraat 2 is een hoekwoning in Sinnevelt, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Herman Gorterstraat 2 vergeleken met de buurt?

Herman Gorterstraat 2 heeft 129 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 265 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Sinnevelt ligt de gemiddelde woningwaarde op €355.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herman Gorterstraat 2 en wat betekent dat?

Herman Gorterstraat 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Herman Gorterstraat 2?

Herman Gorterstraat 2 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sinnevelt?

De wijk Sinnevelt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €355.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sinnevelt?

Vanuit Herman Gorterstraat 2 in Sinnevelt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.6 km.