Streetview Planetenlaan 156 Haarlem

Planetenlaan 156, 2024 EW Haarlem

127 m² Bouwjaar 1952 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Planetenlaan 156 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 144 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €644.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
441 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Planetenlaan 156

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Planetenlaan 156

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
178.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Haarlem

990 Inwoners
355 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
362 Woningvoorraad
€644.000 Gem. woningwaarde Schotervlieland
85% Koopwoningen
9.590 Inwoners per km²

Locatie van Planetenlaan 156

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Planetenlaan 156

Wat is de geschatte woningwaarde van Planetenlaan 156?

De gemiddelde woningwaarde in Schotervlieland is €644.000. Dat komt neer op circa €5.071 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Planetenlaan 156 zich tot de wijk Schotervlieland?

Planetenlaan 156 is een woonhuis van 127 m² in de wijk Schotervlieland. De buurt telt 362 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.590 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Planetenlaan 156?

Planetenlaan 156 is een woonhuis in Schotervlieland, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Planetenlaan 156 vergeleken met de buurt?

Planetenlaan 156 heeft 127 m² woonoppervlakte en 441 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Schotervlieland ligt de gemiddelde woningwaarde op €644.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Planetenlaan 156 en wat betekent dat?

Planetenlaan 156 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-11-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Planetenlaan 156?

Planetenlaan 156 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schotervlieland?

De wijk Schotervlieland in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €644.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schotervlieland?

Vanuit Planetenlaan 156 in Schotervlieland bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.