Benedenwoning (appartement) Rijksstraatweg 97 Haarlem

Rijksstraatweg 97, 2024 DB Haarlem

52 m² Bouwjaar 1926 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Rijksstraatweg 97 is een benedenwoning (appartement) in Haarlem, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €600.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
181 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 97

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 97

Tuin
Ja (30.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Haarlem

1375 Inwoners
560 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
550 Woningvoorraad
€600.000 Gem. woningwaarde Burgemeesterskwartier
82% Koopwoningen
12.475 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijksstraatweg 97

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 97

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 97?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 97 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgemeesterskwartier is €600.000. Dat komt neer op circa €11.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 97 zich tot de wijk Burgemeesterskwartier?

Rijksstraatweg 97 is een benedenwoning (appartement) van 52 m² in de wijk Burgemeesterskwartier. De buurt telt 550 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.475 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 97?

Rijksstraatweg 97 is een benedenwoning (appartement) in Burgemeesterskwartier, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksstraatweg 97 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 97 heeft 52 m² woonoppervlakte en 181 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Burgemeesterskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €600.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 97 en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 97 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 97?

Rijksstraatweg 97 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in Burgemeesterskwartier?

De wijk Burgemeesterskwartier in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €600.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgemeesterskwartier?