Streetview Christoffel van Swolllaan 20 Haarlem

Christoffel van Swolllaan 20, 2024 BM Haarlem

110 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Christoffel van Swolllaan 20 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 135 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €587.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
384 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Christoffel van Swolllaan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Christoffel van Swolllaan 20

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

1180 Inwoners
520 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
534 Woningvoorraad
€587.000 Gem. woningwaarde De Krim
84% Koopwoningen
2.870 Inwoners per km²

Locatie van Christoffel van Swolllaan 20

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Christoffel van Swolllaan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Christoffel van Swolllaan 20?

De prijsindicatie voor Christoffel van Swolllaan 20 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in De Krim is €587.000. Dat komt neer op circa €5.336 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Christoffel van Swolllaan 20 zich tot de wijk De Krim?

Christoffel van Swolllaan 20 is een woonhuis van 110 m² in de wijk De Krim. De buurt telt 534 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.870 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Christoffel van Swolllaan 20?

Christoffel van Swolllaan 20 is een woonhuis in De Krim, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Christoffel van Swolllaan 20 vergeleken met de buurt?

Christoffel van Swolllaan 20 heeft 110 m² woonoppervlakte en 384 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Krim ligt de gemiddelde woningwaarde op €587.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Christoffel van Swolllaan 20 en wat betekent dat?

Christoffel van Swolllaan 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-07-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Christoffel van Swolllaan 20?

Christoffel van Swolllaan 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Krim?

De wijk De Krim in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €587.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Krim?

Vanuit Christoffel van Swolllaan 20 in De Krim bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.4 km.